Niečo málo o mne :)

Som žiačka deviateho ročníka, onedlho už prváčka na strednej :). Som ukecaná a zasnívaná. Milujem čítanie, hudbu (BMTH,SWS...), písanie, kreslenie a iné tvorivé činnosti. Taktiež mám rada oblohu, hlavne tú nočnú... :D <3